Szybki kontakt: tel: 885 358 888 e-mail: akropol.lublin@gmail.com

Restauracja Lublin - Restauracja w Hotelu Pałac Akropol Lublin


Restauracja w Hotelu Pałac Akropol Lublin dysponuje klimatyzowaną salą o niebanalnym wystroju.
Szef kuchni oferuje dania dla smakoszy, przygotowywane z wielką starannością na najwyższym poziomie. Specjały cieszą się ogromnym powodzeniem. Na szczególną uwagę zasługują potrawy z kaczki oraz steki z soczystej wołowiny.

Restauracja Hotelu Pałac Akropol zabierze was w niezwykłą podróż po świecie antycznym, w towarzystwie pysznych i aromatycznych dań wprost z ręki naszego szefa kuchni.

Zapraszamy szczególnie w piątkowe wieczory w korzystnej cenie. W piątki na smakowite potrawy z karty restauracyjnej obowiązuje 20% rabatu..

Restauracja Pałac Akropol Lublin - Dowiedz się więcej
Przy organizacji spotkania w wybranym obiekcie, niezależnie czy dla kilku, kilkunastu czy nawet kilkaset osób, jeden z najistotniejszych elementów to wybór dań na wspólny obiad bądź kolację. Najwyższej jakości restauracja to często kluczowy element budowania pozytywnych relacji z uczestnikami bankietu czy okolicznościowej imprezy. Przy dłuższych spotkaniach potrzebna jest również opcja noclegu. Rano natomiast bardzo ważne jest by przywitać dzień smakowitym i wartościowym śniadaniem. Wszystko to znajdziecie w naszym hotelu. W godzinach od siódmej do dziesiątej, restauracja serwuje śniadania w formie stołu szwedzkiego oraz dania na gorąco robione na miejscu przez hotelowego kucharza.

Z myślą o Gościach, którzy chcieli by spalić spożyte pyszne kalorie, możemy zaproponować spacery po hotelowym ogrodzie bądź pobliskim lesie. W Lublinie z pewnością też nie zabraknie atrakcji dla aktywnych.
 

Poznaj nasze oferty specjalne